2014 yılında faaliyete başlayan GEZİ KULÜBÜ, 2018 yılında EFULİM TURİZM (EFULİM  TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.) olarak yeni adıyla Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı A Grubu  Sehayat Acentasıdır.
2014’ten beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren Efulim Turizm kurucuları turizm, vize, eğitim, organizasyon ve kongre alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Efulim Turizm Seyahat Acentesi 6 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Efulim Turizm yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak misafirlerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Misafirlerimiz için yurt içi ve yurt dışında, tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için otel, uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.
Efulim Turizm (Gezi Kulübü) ‘ün Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Hatay, Malatya ve Adıyaman içerisindeki festival, seminer, eğitim, toplantı, konser, kamp, günübirlik turlar, kültür turları ve yaz tatilleri gibi birçok organizasyonun altında imzası bulunmaktadır.
Bölgemizin en iyi tur operatörü ve seyahat acentesi olan  Efulim Turizm; yeni hayaller ve yeni organizasyonlarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.